2018-12-08 22:03:22
Φωτογραφία για Η βαθμολογία του πρωταθλήματος του Παραρτήματος της Αθλητικής Ένωσης Β. Ελλάδος
Με 6 ομάδες φέτος διοργανώνεται το πρωτάθλημα του Παραρτήματος της Αθλητικής Ένωσης Β Ελλάδος

Η διοργάνωση γίνεται με επιτυχία και με πολύ μεράκι και τρέξιμο από το ΔΣ της Ένωσης για πολλά χρόνια με μεγάλη επιτυχία

Ώρες ξεγνοιασιάς εκγύμνασης των αστυνομικών από την καθημερινότητα από την πίεση της καθημερινής υπηρεσίας σε μια δύσκολη λόγω εγκληματικότητας περίοδο για αυτούς .

Σήμερα διεξήχθει η τρίτη αγωνιστική.

Θερμη - ΑΤ Ωραιοκάστρου

Μέχρι το ημίχρονο η πολύ καλή ομάδα της Θέρμης ήταν κοντά στο σκορ σε ένα αγώνα που τελείωσε με νίκη του ΑΤ Ωραιοκάστρου με σκορ 53-71

Προπονητης -Διοικητης ΑΤ Ωραιοκάστρου  κ Παπαδόπουλος

Η ομάδα του ΑΤ Ωραιοκάστρου στην παρθενική της συμμετοχή συνεχίζει με σκοπό την νίκη σε κάθε αγώνα και μια καλή παρουσία στο πρωτάθλημα του παραρτήματος της Αθλητικής Ένωσης Αστυνομικών Β Ελλάδος .