2013-11-07 23:30:48
Φωτογραφία για ΤΙ ΛΕΝΕ ΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΜΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΦΑΠΑ ΑΠΟ ΤΗΝ... ΚΟΥΜΠΑΝ! (PHOTOS)
Νόμιζαν ότι θα κάνει... εξαστεριά στην Κρήτη, αλλά η ομάδα τους απλά δε μπορεί να... πάρει τα πόδια της! Απέναντι σε μία κάτω του μετρίου Λοκομοτίβ Κουμπάν, κατάφεραν να χάσουν στην Κρήτη με 69-72 με τρίποντο στην εκπνοή. Α, και μην πείτε τη μπάλα... πόρνη, γιατί κάτι ανάλογο έχετε κάνει αμέτρητες φορές!

Ας δούμε πως αντιμετώπισαν τη φάπα τα πράσινα ΜΜΕ leoforos.gr :Το έχασε μέσα απ'τα χέρια του

Μπορεί για 37 λεπτά ο Παναθηναϊκός να ήταν κακός, αλλά κρατούσε στα χέρια του τη νίκη ή έστω την παράταση κόντρα στην Κούμπαν πριν γνωρίσει την ήττα (69-72)

prasinanea.gr : Τον εκτέλεσε ο Σίμον

Ο Παναθηναϊκός ήταν κακός για 30 λεπτά και ηττήθηκε με 72-69, έπειτα από τρίποντο του Σιμόν στην εκπνοή κι ενώ οι πράσινοι είχαν ισοφαρίσει 6 δευτερόλεπτα πριν το τέλος με σουτ τριών πόντων του Διαμαντίδη!

prasini.gr : «Λύγισε» στο τέλος… (photos)

Παρά την τιτάνια προσπάθεια για ανατροπή, ο Παναθηναϊκός πλήρωσε το κακό πρόσωπο του πρώτου ημιχρόνου, χάνοντας 82-79 από την Κουμπάν!