2013-12-01 00:40:54
Φωτογραφία για ΤΟ... «ΕΣΩΣΕ» ΜΕ ΦΕΤΦΑΤΖΙΔΗ *ΒΙΝΤΕΟ*
Ο Γιάννης Φετφατζίδης έδωσε γκολ στον Μπιοντίνι και η Τζένοα πήρε εντός έδρας ισοπαλία (1-1) από την Τορίνο.

Μόλις 51' δευτερόλεπτα χρειάστηκε η Τορίνο για να σημαδέψει το... δοκάρι με τον Ελ Καντουρί. Αλλα τρία λεπτά για να απειλήσει ξανά με τον Ιμόμπιλε, για να έρθει τελικά στο 7' το 0-1 με το σουτ του Φάρνερουντ που κόντραρε στον Ελ Καντουρί.

Μέχρι να καταλάβει η Τζένοα τι γινόταν, η «γκρανάτα» θα μπορούσε να βάλει άλλα δύο γκολ και να καθαρίσει το παιχνίδι από το ημίχρονο, αλλά δεν το έκανε λόγω Περίν.

Στο 46' ο Τζιαν Πιέρο Γκασπερίνι έριξε στο ματς τον Φετφατζίδη, οι γηπεδούχοι άγγιξαν την ισοφάριση με τον Βρσάλκο, σώθηκαν ξανά από τον Περίν και στο 69' ο πρώην μέσος του Ολυμπιακού με την καλύτερη του ενέργεια από την ημέρα που πήγε στην Ιταλία έδωσε το γκολ του 1-1 στον Μπιοντίνι.

Το σκορ δεν άλλαξε ως το τέλος του αγώνα καθώς ο Περίν απέκρουσε οποιαδήποτε προσπάθεια των Ιμόμπιλε και Τσέρτσι.