2014-01-05 16:56:27
Φωτογραφία για ΚΑΡΠΑΖΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΚΑΙ ΤΟ 2014! ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΟ 1-0
Με γκολ του Ανρί Καμαρά στο 29' και τον Παναιτωλικό να χάνει κλασσικές ευκαιρίες για πολύ μεγαλύτερο σκορ, με κορυφαία αυτή του Μπακάκη στο δεύτερο ημίχρονο που σε άδειο τέρμα πλάσαρε άουτ, η ομάδα του Αγρινίου επικράτησε του Παναθηναϊκού τελικά με 1-0.

Η ομάδα του Αναστασίου ήταν ακόμη μία φορά κάτω του μετρίου, και ειδικότερα στο πρώτο ημίχρονο ήταν αλλού για αλλού!

Ευτυχώς πάντως που ο Αναστασίου θα έχει υπό τις οδηγίες του σύντομα τον... Πέτριτς (αν δε ζητήσει ρήτρα υποβιβασμού κι αυτός) και λογικά θα καθαρίσει σύντομα την υπόθεση... παραμονή!

Να σημειωθεί το... βασανιστικό απόγευμα του Σίντελφελντ απέναντι στον Καμαρά που του έβγαζε  τη γλώσσα σε κάθε ευκαιρία, με τον φακό να είναι αδιάψευστος μάρτυρας...