2015-11-09 18:30:43
Φωτογραφία για ΣΚΗΝΕΣ... ΝΤΡΟΠΗΣ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ! *ΒΙΝΤΕΟ*
Ένα σκηνικό... ντροπής έλαβε χώρα στον αγωνιστικό χώρο της Τούμπας προς το τέλος της αναμέτρησης ΠΑΟΚ - Πανθρακικός.

Σε ένα παιχνίδι που έληξε 3-3 και είχε αγωνία μέχρι το τελευταίο σφύριγμα, εκτυλίχθηκαν τραγελαφικές καταστάσεις! Συγκεκριμένα στο 87ο λεπτό και σε μία φάση με αρνητικούς πρωταγωνιστές τους Πασχαλάκη, Μακ και Αθανασιάδη.

Στο συγκεκριμένο σημείο ο τερματοφύλακας του Πανθρακικού μπλόκαρε την μπάλα μετά από κόρνερ του ΠΑΟΚ και στη συνέχεια την πέταξε πλάγιο, δείχνοντας να πονάει στη μέση.

Οι Μακ και Αθανασιάδης έτρεξαν προς το μέρος του Έλληνα τερματοφύλακα για να... ζητήσουν τον λόγο, προφανώς θεωρώντας ότι κάνει θέατρο και κάπου εκεί άρχισαν όλα!

Ο Σλοβάκος έσπρωξε και έριξε στο χορτάρι τον Πασχαλάκη, ενώ ο Έλληνας διεθνής πήγε με προκλητικό τρόπο από πάνω του και για μερικά δευτερόλεπτα του... τραβούσε το αυτί!

Η απαράδεκτη ενέργεια του αρχηγού του ΠΑΟΚ έμεινε ατιμώρητη από τον διαιτητή(!) και φυσικά έκανε έξαλλο τον νεαρό τερματφύλακα, ο οποίος ξαφνικά... πετάχτηκε πάνω και άρχισαν οι τσαμπουκάδες στη Τούμπα.

Στη συνέχεια, μπήκαν κι άλλοι παίκτες στον... καυγά και για 1-2 λεπτά μόνο ποδόσφαιρο δεν παίχτηκε στην Τούμπα.