2015-01-14 19:16:08
Φωτογραφία για ΜΕ ΤΟΝ... ΙΔΡΩΤΑ ΤΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΟ ΟΦΣΑΪΝΤ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ Ο ΠΑΟ! *PHOTO & VIDEO*
Η... μόδα των τελευταίων ημερών για τους πράσινους όπως  λένε για τον αγώνα κυπέλλου στο μπάσκετ είναι ο... ιδρώτας των παικτών τους.

Προφανώς ο ιδρώτας των αντιπάλων τους δεν μετράει, αφού ο Λεβαδειακός χωρίς να κνδυνέψει ιδιαίτερα στο πρώτο ημίχρονο στη Λεωφόρο είναι πίσω στο σκορ από γκολ... οφσάιντ του Πέτριτς με 1-0, όπως μπορείτε να δείτε τόσο στη φωτογραφία, όσο και στο βίντεο από την κάμερα της Nova ΕΔΩ.

Όλα αυτά βέβαια είναι... λεπτομέρεις και ταυτόχρονα αποδείξεις μαχητικής ψυχής! Μόνο ο Ολυμπιακός μην κερδίσει κανένα ανάποδο πλάγιο γιατί τότε αρχίζουν τα ουρλιαχτά Tελικά, αυτό το γκολ χάρισε στον Παναθηναϊκό τους 3 βαθμούς που στο τέλος πάλεψε... ηρωικά στην άμυνά του και με καθυστερήσεις έφτασε τελικά στη νίκη.

Tώρα βέβαια, για να βρείτε στα... αντικειμενικά σάιτ ότι ήταν οφσάιντ το γκολ του Παναθηναϊκού θα πρέπει να έχετε μεγεθυντικό φακό, το ίδιο και αύριο στις φυλλάδες, αλλά δεν πειράζει, κάποια στιγμή θα... ξανασκούξουν.