2023-07-27 19:20:51
![Φωτογραφία για Υποψήφιος με τον Συνδυασμό «Αγρίνιο – Νέα αρχή - Τόπος να ζεις» είναι ο Γιάννης Νταλακούρας.](https://www.newsnowgr.com/static/gfx/nn315x236.gif)
«Ελεύθερος επαγγελματίας, με πλούσια αυτοδιοικητική διαδρομή συμμετέχει στο Συνδυασμό «Αγρίνιο – Νέα αρχή - Τόπος να ζεις». Πατέρας τεσσάρων παιδιών και εκλεγμένος τοπικός σύμβουλος στη Μεγάλη Χώρα επί σειρά ετών...... Ο Γιάννης Νταλακούρας φιλοδοξεί να συνεισφέρει με τις γνώσεις και την εμπειρία του στην υλοποίηση όλων όσων μαζί τολμήσαμε να σχεδιάσουμε και να υλοποιήσουμε. Σε καλωσορίζουμε», ανέφερε σχετικά ο Γιώργος Παπαναστασίου. ximeronews
ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ
ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ
ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΑΡΘΡΟ
Παγιδευμένοι: Αυτός ο ρόλος δεν θα συνεχίσει στον β' κύκλο
ΕΠΟΜΕΝΟ ΑΡΘΡΟ
Πρόγραμμα καλοκαιρινών εκδηλώσεων στο Δήμο Αμφιλοχίας
ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ