2024-01-19 23:34:10
![Φωτογραφία για Κοπή Βασιλόπιττας σε Φορείς και Συλλόγους του Μεσολογγίου και του Αγρινίου.](https://www.newsnowgr.com/static/gfx/nn315x236.gif)
Την Δευτέρα 15 Ιανουαρίου 2024 ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Αιτωλίας και Ακαρνανίας κ. Δαμασκηνός ευλόγησε τη βασιλόπιττα του Υποκαταστήματος Μεσολογγίου του Κτηματολογικού Γραφείου Δυτικής Ελλάδας, ανταποκρινόμενος στην πρόσκληση της Προϊσταμένης του Γραφείου κ. Ευαγγελίας Κανδρή – Ζωγράφου. Στην τελετή παρέστησαν όλες οι Συμβολαιογράφοι του Μεσολογγίου, καθώς και η Γενική Γραμματέας του Δικηγορικού Συλλόγου Μεσολογγίου, κα Όλγα Αλεξανδροπούλου.Διαβάστε Περισσότερα... ximeronews
ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ
ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ
ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΑΡΘΡΟ
Νέα λίστα ΕΟΦ: Αίρεται η απαγόρευση εξαγωγών σε 130 σκευάσματα
ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ