2024-02-19 15:26:19
![Φωτογραφία για Την Πρωτοχρονιάτικη πίτα των εργαζομένων του Δήμου Ξηρομέρου έκοψε ο Δήμαρχος Γιάννης Τριανταφυλλάκης.](https://www.newsnowgr.com/static/gfx/nn315x236.gif)
Φωτορεπορτάζ: κα Άτρεμης Τσόμπου
Σε μία λιτή και εγκάρδια ατμόσφαιρα με τη συμμετοχή των εργαζόμενων από όλες τις υπηρεσίες του Δήμου Ξηρομέρου, ο Δήμαρχος κ. Γιάννης Λέων Τριανταφυλλάκης έκοψε την Πρωτοχρονιάτικη πίτα, σήμερα 19 Φεβρουαρίου 2024.
Διαβάστε Περισσότερα... ximeronewsΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ
ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ
ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΑΡΘΡΟ
Ακαρνανία: Η ξεχασμένη χώρα των αρχαίων θεών και των αρχαίων ναών.
ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ