2013-07-23 03:43:55
Φωτογραφία για Φιλικό Χ για Πανιώνιο και Εργοτέλη!
Πανιώνιος και Εργοτέλης αναδείχθηκαν ισόπαλοι 1-1 σε φιλική αναμέτρηση που διεξήχθη στα τρία πέντε πηγάδια. Μόλις σε έξι λεπτά μπήκαν και τα δύο τέρματα του αγώνα.

Το σκορ άνοιξε για τοην ομάδα της Κρήτης ο Χαντί στο 71' ενώ για τους Πάνθηρες, ο Λαμπρόπουλος διαμόρφωσε στο 77ο λεπτό το τελικό 1-1.

*Δοκάρι είχε ο Εργοτέλης με τον Ρομάνο στο 73'.

Εργοτέλης: Αθανασίου (30' Καβουσάκης, 60' Δερμιτζάκης), Γιοβάνοβιτς (60' Άλα), Σαρρής (46' Παντελάκης), Ρέντζας (46' Τζανακάκης, 73' Κουιρουκίδης), Πίτσος (60' Κοιλιάρας), Καρντόσο (60' Κούρτι), Κοζορώνης (60' Ρομάνο), Χρυσοφάκης (46' Μπουρσέλης, 69' Κασαπάκης), Λεονάρντο (60' Χαντί), Περέϊρα (60' Βερπακόφσκις) και Αναστασάκος (60' Δωματάς).

Πανιώνιος: Γιαννακόπουλος, Γκέζος (30' Καλτσάς), Κούρος (59' Μπούζας), Λαμπρόπουλος, Παντίδος, Μητρόπουλος, Πάνος, Παναγιωτούδης (73' Ποζίδης), Καπάνταης (79' Βλάχος), Μεδρινός (85' Σταυροθανασόπουλος) και Λάσνικ (46' Μαρουκάκης). Tromaktiko