2017-11-06 12:08:55
Φωτογραφία για Νίκη του Α.Ο Παλαίρου απέναντι στον Θρίαμβο Λούρου
Tη δεύτερη συνεχόμενη νίκη του στο πρωτάθλημα της Α ΕΠΣ Πρέβεζας- Λευκάδας έκανε το Σάββατο  4 Νοεμβρίου ο Α.Ο Παλαίρου για την 8η αγωνιστική του πρωταθλήματος αφού επιβλήθηκε στην έδρα του Θρίαμβου Λούρου με 1-0 σε ένα δυνατό ματς.

Οι παίχτες του Παναγιωτίδη που είχαν κολλήσει στο στις πρώτες αγωνιστικές, έκαναν σήμερα τη 2η συνεχόμενη νίκη τους, με τον Ματσίνγκο να βάζει το νικητήριο γκολ στο 42ο λεπτό.

Οι φιλοξενούμενοι είχαν μεγάλη ευκαιρία να ισοφαρίσουν το ματς στο 90ο λεπτό με φάουλ του Μπρούβα έξω από τη μεγάλη περιοχή με τον Σκιαδά να αποκρούει εντυπωσιακά και τον Τζιάκο προ κενής εστίας από τη μικρή περιοχή να στέλνει τη μπάλα άουτ.

Διαιτητής: ΡΟΥΣΟΣ-ΜΠΕΚΕΡΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Βοηθοί: ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ.- ΜΠΑΚΟΣ ΑΘ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ(ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ): ΣΚΙΑΔΑΣ, DEDI, ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ, ΣΤΡΙΦΤΑΡΗΣ, ΛΙΟΤΣΟΣ, ΜΠΑΤΣΟΣ, ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Κ. (ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ ΑΘ. 90’), ΖΕΛΟΣ, ΜΑΤΣΙΝΓΚΟΣ, ZACE, ΧΑΣΑΚΗΣ Π(ΜΑΓΚΑΝΑΚΗΣ Β. 71’).

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ(ΜΠΑΛΑΦΑΣ): ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ, ΔΗΜΑΣ ΧΡ., ΤΖΙΑΚΟΣ, ΓΟΓΟΛΟΣ, ΓΚΟΥΡΑΣ(ΣΑΚΚΟΣ), ΚΟΛΙΟΣ Π., ΜΠΡΟΥΒΑΣ, ΔΗΜΑΣ Θ., ΚΩΣΤΑΣ, ΚΟΛΙΟΣ Γ.(ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ), ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΧΡ.