2023-10-15 22:34:27
![Φωτογραφία για Δεύτερη Σύναξη του Τομέα «Ποιμαντικής Αναγνωστών και Ιεροπαίδων» της Ιεράς Μητροπόλεως Αιτωλίας και Ακαρνανίας.](https://www.newsnowgr.com/static/gfx/nn315x236.gif)
Το Σάββατο 14 Οκτωβρίου 2023 το απόγευμα πραγματοποιήθηκε στην αίθουσα του Ιερού Ναού Αγίου Χριστοφόρου Αγρίνιου, η δεύτερη σύναξη του Τομέα «Ποιμαντικής Αναγνωστών και Ιεροπαίδων» της Ιεράς Μητροπόλεως Αιτωλίας και Ακαρνανίας. Ομιλητής ήταν ο Πρωτοπρ. Δημήτριος Πατσιαλός, Θεολόγος – Εφημέριος του Ιερού Ναού Αγίου Δημητρίου Νεαπόλεως Αγρινίου, αναπτύσσοντας το θέμα: «Αναγνώστες και Εκκλησία». Διαβάστε Περισσότερα... ximeronews
ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ
ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ
ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΑΡΘΡΟ
«Θα προσεύχομαι, αλλά για να προσεύχομαι θέλω και λεφτά»
ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ