2024-01-14 23:29:14
![Φωτογραφία για Με πολύ χορό, κέφι, και ευχάριστη διάθεση η κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του Περιβαλλοντικού συλλόγου Χρυσοβίτσας Ξηρομέρου.](https://www.newsnowgr.com/static/gfx/nn315x236.gif)
Πραγματοποιήθηκε η εκδήλωση του Περιβαλλοντικού συλλόγου Χρυσοβίτσας Ξηρομέρου το Σαββάτο 13 Ιανουαρίου 2024, ο κόσμος που ήταν στην εκδήλωση του συλλόγου, με μπόλικη διάθεση για χορό δημιούργησε μια ομολογουμένως επιτυχημένη εκδήλωση. Ένα μεγάλο μπράβο στο Σύλλογο.
Στην εκδήλωση παρευρέθησαν ο Δήμαρχος Ξηρομέρου Γιάννης Τριανταφυλλάκης πρόεδρος Δημοτικού Συμβουλίου Ξηρομερου Κωνσταντίνος Μπαμπούρης, οι Αντιδήμαρχοι Ελευθέριος Μάντζαρης, Γιάννης Χρονης, η εντεταλμένη σύμβουλος δήμου Ξηρομερου Άρτεμης Τσομπου, ......
Διαβάστε Περισσότερα... ximeronews
ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ
ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ
ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΑΡΘΡΟ
Σιδηρόδρομος: Για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι
ΕΠΟΜΕΝΟ ΑΡΘΡΟ
Ο νέος χρόνος: Μια νέα ευκαιρία για την αλλαγή μας
ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ