2024-02-26 14:02:27
![Φωτογραφία για Υποδέχθηκε τον αθλητικό σύλλογο «Λέων Μεσολογγίου» ο Δήμαρχος Ι.Π. Μεσολογγίου Σπύρος Διαμαντόπουλος.](https://www.newsnowgr.com/static/gfx/nn315x236.gif)
Τον «Λέοντα Μεσολογγίου», την ομάδα που κατέκτησε το πρωτάθλημα εφήβων της ΕΣΚΑΒΔΕ, υποδέχθηκε σήμερα, Δευτέρα, 26 Φεβρουαρίου 2024 στο γραφείο του ο Δήμαρχος Ιεράς Πόλης Μεσολογγίου Σπύρος Διαμαντόπουλος.
Οι παίκτες, που κατέκτησαν το πρωτάθλημα νικώντας την Κυριακή τον «Βίκο Ιωαννίνων» στο Αγρίνιο με σκορ 64-34, φωτογραφήθηκαν μαζί με τον Δήμαρχο, ο οποίος υπήρξε ιδρυτής της ομάδας, το 2011.
Διαβάστε Περισσότερα... ximeronewsΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ
ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ
ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ