2024-04-09 15:03:53
![Φωτογραφία για Δράσεις ευπρεπισμού είχαμε σήμερα στην Κοινότητα Μπαμπίνης και συγκεκριμένα καθαρίστηκε το Κοιμητήριο του χωριού](https://www.newsnowgr.com/static/gfx/nn315x236.gif)
Πρόεδρός της Κοινότητας Μπαμπίνης Δημήτρης Μπενέκος με τον Αντιδήμαρχο Γιάννη Χρόνη που παραβρέθηκε στη Μπαμπίνη συνοδευόμενος από τον αντιδήμαρχο Δ/Ε Φυτειών Γιάννη Φλωρόπουλο
Δράσεις ευπρεπισμού είχαμε σήμερα στην Κοινότητα Μπαμπίνης και συγκεκριμένα καθαρίστηκε το Κοιμητήριο του χωριού από τα χόρτα καθώς και παρεμβάσεις καθαρισμού στην παιδική χαρά από το συνεργείο Δ/Ε Φυτειών.....Διαβάστε Περισσότερα... ximeronews
ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ
ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ
ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ