2016-11-30 16:00:13
Φωτογραφία για Θέλουν Κορακάκη και του χρόνου στον Ατρόμητο
Απόλυτη ικανοποίηση επικρατεί στις τάξεις του Ατρομήτου, μετά την εκτός έδρας νίκη 4-3 επί του ΠΑΟΚ για το πρωτάθλημα. Οι Περιστεριώτες κατάφεραν να φύγουν με το «διπλό» από μια δύσκολη έδρα και συνέχισαν την ανοδική τους πορεία. Στις τάξεις της διοίκησης επικρατεί ικανοποίηση τόσο για το αποτέλεσμα, όσο και για την εικόνα, που παρουσίασε η ομάδα, η οποία δεν παράτησε τον αγώνα στο δεύτερο ημίχρονο και τελικά δικαιώθηκε. Επίσης, ικανοποίηση επικρατεί στις τάξεις της διοίκησης και για τον Γιώργο Κορακάκη, ο οποίος μετράει πλέον στον πάγκο των Περιστεριωτών πέντε νίκες, δυο ισοπαλίες και μια ήττα, στο διάστημα που έχει αναλάβει την τεχνική τους ηγεσία. Σύμφωνα με δημοσιεύματα, πρόθεση των ιθυνόντων της ομάδας είναι η παραμονή του Κορακάκη στον πάγκο του Ατρομήτου και τη νέα αγωνιστική περίοδο.