2012-06-09 17:09:31
Φωτογραφία για Σπουδαία ματς στον 2ο όμιλο, στο 340.00 το 4-1 της Ρωσίας!
Ένα θετικό αποτέλεσμα για την Ελλάδα, πολλές συγκινήσεις και εξαιρετικές αποδόσεις επεφύλασσαν τα δύο ματς του 1ου ομίλου στην πρεμιέρα του Euro 2012. Η Εθνική μας αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ από νωρίς, απέσπασε ισοπαλία 1-1 από την Πολωνία, με το Ακριβές Σκορ να ταιριάζεται στο 16.50 και το «Χ» να φτάνει μέχρι το 11.50. Επίσης η απόδοση στο Ημίχρονο/Τελικό για το Πολωνία/Ισοπαλία έκλεισε στο 20.00.

Το μεγάλο… πάρτι όμως έγινε στο βραδινό παιχνίδι, όπου η Ρωσία συνέτριψε με 4-1 την Τσεχία, σκορ που ταιριάστηκε στο εκπληκτικό 340.00 στη σχετική αγορά της Betfair! Επιπλέον το Σκορ Ημιχρόνο 2-0 βρέθηκε έως και το 40.00, ενώ το Over 4.5 γκολ ανταλλάχθηκε στο αξιόλογο 22.00.

Η δράση συνεχίζεται απόψε με τα σπουδαία ματς του 2ου ομίλου. Νωρίς η Ολλανδία φιλοξενεί τη Δανία, με τους «Οράνιε» να είναι το λογικό φαβορί, κάτι που αντικατοπτρίζεται και στο 1.68 που προσφέρεται ο «άσσος». Για όσους πιστεύουν στην έκπληξη η ισοπαλία είναι στα επίπεδα του 4.00, ενώ το «διπλό» παίζεται από 6.60-6.80.

Στο μεγάλο ντέρμπι η Γερμανία κοντράρεται με την Πορτογαλία. Τα «πάντσερ» χαίρουν της προτίμησης των παικτών και η απόδοσή τους είναι στο 2.16. Ενδεχόμενη νίκη των Ιβήρων ανταλλάσσεται στο υψηλό 4.10, ενώ το «Χ» πληρώνει στο 3.50.

Για περισσότερες λεπτομέρειες για όλες τις αγορές και τα ειδικά στοιχήματα για τον 2ο όμιλο, αλλά και για τους υπόλοιπους τρεις, αρκεί να επισκεφθείτε στο www.betfair.com. Επίσης για την πληρέστερη ενημέρωση για το Euro 2012 και για τα υπόλοιπα σπορ, μπορείτε να μπείτε στο http://stoixima.betfair.com/