2021-11-29 21:00:07
Φωτογραφία για Απόλυτα ικανοποιημένος ο Μαρτίνς

Μια εβδομάδα κρίσιμων αγώνων έκλεισε για τον Ολυμπιακό με τη νίκη 2-1 επί του Βόλου στον Πειραιά και η "σούμα" των ερυθρολεύκων από τρία δυνατά και μεγάλης έντασης ματς, είναι θετική και άφησε απόλυτα ικανοποιημένο τον Πέδρο Μαρτίνς. Ο Πορτογάλος μετά το 2-3 με την ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ και τη νίκη στο 90' με τη Φενερμπαχτσέ μεσοβδόμαδα,

είδε τους ποδοσφαιριστές του να βγάζουν... καρδιά πρωταθλητή κόντρα στον Βόλο και να παίρνουν τρίποντο με άρωμα... τίτλου στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων. Μια τριπλέτα αγώνων που ναι μεν δεν είχε "πρέπει" πλην ίσως του ευρωπαϊκού ματς, ήταν όμως κομβικής σημασίας και έστω και στο γκολ ο Ολυμπιακός πήρε τρεις υπερπολύτιμες νίκες και έδειξε τις προθέσεις του για τη συνέχεια

Πηγή: redgoal.gr