2021-11-29 22:00:04
Φωτογραφία για Ο ΠΑΟΚ έχει ξεχάσει το σκοράρισμα

Τρία παιχνίδια για τον ΠΑΟΚ μετά τη διακοπή, απολογισμός μία ισοπαλία και δύο ήττες, χωρίς να πετύχει κανένα γκολ. 270 λεπτά συνολικά χωρίς να σκοράρει. Ο ΠΑΟΚ ηττήθηκε με 2-0 από τον Ατρόμητο στο Περιστέρι στη 10η αγωνιστική της Super League Interwetten, στη συνέχεια ακολούθησε η “λευκή” ισοπαλία με τη Σλόβαν στην Μπρατισλάβα

και το βράδυ της Κυριακής η ήττα με 1-0 από τον Άρη. Η ομάδα του Ραζβάν Λουτσέσκου δεν κατάφερε σε κανένα από τα τρία αυτά παιχνίδια να βρει δίχτυα και συμπλήρωσε συνολικά 270 λεπτά “άσφαιρη”, κάτι που προφανώς πρέπει να προβληματίσει. Για πρώτη φορά στην εποχή Λουτσέσκου, οι “ασπρόμαυροι” έχουν μείνει τόσο μακριά από τον γκολ κι είναι κι αυτό ενδεικτικό της κατάστασης που υπάρχει εντός ομάδας.

Πηγή: paok24.com