2023-12-28 22:44:28
![Φωτογραφία για Χριστουγεννιάτικες Δράσεις ΔΙΕΚ Αγρινίου.](https://www.newsnowgr.com/static/gfx/nn315x236.gif)
Η Διεύθυνση του Δ.ΙΕΚ Αγρινίου θέλει να ευχαριστήσει και να συγχαρεί εκπαιδεύτριες και καταρτιζόμενους/νες των ειδικοτήτων Βοηθός Παιδαγωγών Πρώιμης Παιδικής Ηλικίας Α ́ και Γ ́Εξαμήνου και Τεχνικός Μαγειρικής Τέχνης-Αρχιμάγειρας (Chef) που συμμετείχαν στις Χριστουγεννιάτικες εκδηλώσεις του Δήμου Αγρινίου «Παραμύθι από Ζάχαρη», με τις παρακάτω δράσεις:
Διαβάστε Περισσότερα... ximeronewsΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ
ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ
ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ