2024-01-15 02:01:48
![Φωτογραφία για Η κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας για την ΠΑΝ.ΣΥ, ένωσε και φέτος όλους τους Αιτωλοακαρνάνες.](https://www.newsnowgr.com/static/gfx/nn315x236.gif)
Πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 15 Ιανουαρίου 2024, η Αιτωλοακαρνανική γιορτή – κοπή βασιλόπιτας της ΠΑΝ.ΣΥ., στο Ξενοδοχείο Royal Olympic Hotel - Αθανασίου Διάκου 28, στην Αθήνα.
Η προσέλευση των φίλων Αιτ/νων ήταν πραγματικά εντυπωσιακή, για άλλη μια χρονιά. Τόσο οι Αιτωλοακαρνάνες όσο και οι φίλοι που τίμησαν την εκδήλωση έδωσαν το μήνυμα ότι η ΠΑΝ.ΣΥ ενώνει όλους τους Αιτωλοακαρνάνες, καθώς αποτελεί μία μεγάλη οικογένεια, μία πραγματικά ελπιδοφόρα δύναμη των ετεροδημοτών, που λειτουργεί προς όφελος του κοινού καλού.
Διαβάστε Περισσότερα... ximeronews
ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ
ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ
ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ