2024-01-31 17:15:54
![Φωτογραφία για Έκοψε την πίτα της η ΔΗΜ.ΤΟ Ν.Δ Ακτίου Βονιτσας.](https://www.newsnowgr.com/static/gfx/nn315x236.gif)
Η ΔΗΜ.Τ.Ο Ακτίου-Βόνιτσας έκοψε την πρωτοχρονιάτικη πίτα, το παρών στην εκδήλωση έδωσαν ο Γενικός Γραμματέας Οργανωτικού της ΝΔ Στέλιος Κονταδάκης, βουλευτές, ο περιφερειάρχης, κομματικά στελέχη και φίλοι του κόμματος και δημότες του Δήμου.
Διαβάστε Περισσότερα... ximeronews
ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ
ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ
ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΑΡΘΡΟ
Η πράσινη αναλαμπή της Αφροδίτης
ΕΠΟΜΕΝΟ ΑΡΘΡΟ
Εικονικές επισκέψεις στον ανιχνευτή ATLAS του CERN
ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ