2012-03-22 18:47:17
![Φωτογραφία για Αναγνώστης παρατηρεί ότι έχει προστεθεί το Deutsche Welle στα ψηφιακά της ΕΡΤ](https://images.newsnowgr.com/2/26382/anagnostis-paratirei-oti-exei-prostethei-to-Deutsche-Welle-sta-psifiaka-tis-ert-1-315x236.jpg)
Έχετε πάρει χαμπάρι ότι εδώ και κάποιες μέρες στα ψηφιακά έχει προστεθεί και το deutsche welle; α) Για ποιο λόγο; Το ζήτησαν και αυτό οι Γερμανοί ως όρο; Επειδή θα έρθουν να τους έχουμε εδώ, να έχουν να βλέπουν και κάτι; β) Εμεις θα το πληρώνουμε και αυτό το κανάλι μέσω της ΕΡΤ/ΔΕΗ; Ελεος! Είπε κανείς τίποτα; Απο τα άλλα κανάλια εννοώ.
Αναγνώστης Tromaktiko
Αναγνώστης Tromaktiko
ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ
ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ
ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΑΡΘΡΟ
Τζούλια Αλεξανδράτου: Μα καλά αυτό το κορίτσι δεν έχει δεύτερο…βρακί;
ΕΠΟΜΕΝΟ ΑΡΘΡΟ
Φθιώτιδα: Υπό έλεγχο η φωτιά στο Καλλίδρομο
ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ