2022-12-07 18:20:46
![Φωτογραφία για Χριστουγεννιάτικη Εκδήλωση στη Συνοικία Χοβολιό στη θέση Λούμπα Κυριακή 11 Δεκεμβρίου](https://www.newsnowgr.com/static/gfx/nn315x236.gif)
πηγη facebook :Ελευθέριος Μάντζαρης
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ ΧΟΒΟΛΙΟΤΩΝ ΑΣΤΑΚΟΥ.
Ο Σύλλογος μας σε Συνεργασία με την Κοινωφελή Επιχείρηση του Δήμου Ξηρομέρου Οργανώνει Χριστουγεννιάτικη Εκδήλωση στη Συνοικία Χοβολιό στη θέση Λούμπα στης 11/12/22 ημέρα Κυριακή και ώρα 4.00 μ.μ.. Θα προσφερθούν γλυκά Εδέσματα και Δωράκια για τους μικρούς μας φίλους
Η Συμμετοχή σας θα μας χαροποιήσει Ιδιαίτερα. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ.
ximeronews
ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ
ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ
ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ