2023-10-09 17:01:38
![Φωτογραφία για Δήμος Ακτίου-Βόνιτσας: Με τον Θανάση Κασόλα στον Β’ Γύρο ο Γεώργιος-Θεόδωρος Αποστολάκης](https://www.newsnowgr.com/static/gfx/nn315x236.gif)
Στον Δήμο Ακτίου-Βόνιτσας, θα αναμετρηθούν στις επαναληπτικές εκλογές ο σημερινός Δήμαρχος, Γεώργιος-Θεόδωρος Αποστολάκης, που συγκέντρωσε ποσοστό 41,69%, οριακά πριν την εκλογή του από την πρώτη Κυριακή, και ο Αθανάσιος Κασόλας, που συγκέντρωσε το 29,59% των ψήφων. Στην τρίτη θέση ο Συνδυασμό του Βασίλειου Σώζου που μπορεί να κρίνει τον τελικό νικητή. ximeronews
ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ
ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ
ΕΠΟΜΕΝΟ ΑΡΘΡΟ
Ο ΠΑΟΚ ετοιμάζεται για μεταγραφές
ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ