2023-10-24 12:03:43
![Φωτογραφία για Δελτίο Τύπου του Φ.Σ.Δωδεκανήσου σχετικά με δωρεά σε σχολείο της Ρόδου](https://www.newsnowgr.com/static/gfx/nn315x236.gif)
Ο Φαρμακευτικός Σύλλογος Δωδεκανήσου και η συνεταιριστική φαρμακαποθήκη ΣΥ.ΦΑ.ΡΟ. - ΣΥΦΑΚ Ο.Ε. ανταποκρινόμενοι θετικά σε σχετικό αίτημα του Ενιαίου Ειδικού Επαγγελματικού Γυμνασίου-Λυκείου Ρόδου, παρέδωσαν την Τρίτη 24 Οκτωβρίου 2023 έναν μετρητή κετονών καθώς και ταινίες μέτρησης, για να καλυφθούν άμεσες ανάγκες.
pharmateam
pharmateam
ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ
ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ
ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΑΡΘΡΟ
Ο Γιάννης ανανέωσε με τους Μιλγουόκι Μπακς
ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ