2024-03-13 14:42:51
![Φωτογραφία για Συνάντηση σχολής γονέων στη Βονιτσα](https://www.newsnowgr.com/static/gfx/nn315x236.gif)
Το Σάββατο 16 Μαρτίου 2024 και ώρα 6:00 μ.μ. θα πραγματοποιήθει στην αίθουσα του πολιτιστικού κέντρου (ΛΑΙΣ) η έκτη συνάντηση σχολής γονέων με ομιλητή τον κ. Δημήτριο Γιαννούλη, καθηγητή της Ανωτάτης εκκλησιαστικής Ακαδημίας Αθηνών. Το θέμα της ομιλίας είναι " η Αγία Θεοδώρα ως μητέρα κ σύζυγος " . ximeronews
ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ
ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ
ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΑΡΘΡΟ
Τίτλοι τέλους για εκπομπή του MEGA...
ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ