2012-09-13 00:30:18
![Φωτογραφία για ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ Ο ΑΒΡΑΑΜ!](https://images.newsnowgr.com/20/208966/dipla-stous-neous-o-avraam-1-315x236.jpg)
Στο «Γ. Καραϊσκάκης» βρέθηκε το απόγευμα και ο Αβραάμ Παπαδόπουλος προκειμένου να παρακολουθήσει από κοντά τον αγώνα των Νέων του Ολυμπιακού με αντίπαλο την Άρσεναλ στην δεύτερη αγωνιστική του NextGen Series.
Ο αμυντικός του Ολυμπιακού, ο οποίος βρίσκεται στο στάδιο της αποθεραπείας του, μετά τη ρήξη χιαστών που υπέστη στην αναμέτρηση της Εθνικής Ελλάδας κόντρα στην Πολωνία στην πρεμιέρα του πρόσφατου Euro 2012, πήγε στο Καραϊσκάκη και βρέθηκε δίπλα στην ομάδα Νέων του Θρύλου».
Ο Αβραάμ είχε την ευκαιρία να τα πει με τον αντιπρόεδρο της ΠΑΕ, Σάββα Θεοδωρίδη και τον υπεύθυνο Επικοινωνίας, Κώστα Καραπαπά.
olympiacos-blog
Ο αμυντικός του Ολυμπιακού, ο οποίος βρίσκεται στο στάδιο της αποθεραπείας του, μετά τη ρήξη χιαστών που υπέστη στην αναμέτρηση της Εθνικής Ελλάδας κόντρα στην Πολωνία στην πρεμιέρα του πρόσφατου Euro 2012, πήγε στο Καραϊσκάκη και βρέθηκε δίπλα στην ομάδα Νέων του Θρύλου».
Ο Αβραάμ είχε την ευκαιρία να τα πει με τον αντιπρόεδρο της ΠΑΕ, Σάββα Θεοδωρίδη και τον υπεύθυνο Επικοινωνίας, Κώστα Καραπαπά.
![ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ Ο ΑΒΡΑΑΜ! - Φωτογραφία 2](https://images.newsnowgreece.com/20/208966/2.jpg)
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ
ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ
ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ
ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΑΡΘΡΟ
Σχόλιο κύκλων του Υπουργείου Εθνικής Άμυνας για τα ισοδύναμα μέτρα
ΕΠΟΜΕΝΟ ΑΡΘΡΟ
Αύριο η συνάντηση Σαμαρά - Μοσκοβισί
ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ