2013-07-21 22:35:04
![Φωτογραφία για Αυτό δεν μπόρεσα να το καταλάβω ποτέ με τις σeξομaνείς δασκάλες...](https://images.newsnowgr.com/46/469895/afto-den-mporesa-na-to-katalavo-pote-me-tis-sexomaneis-daskales-1-315x236.jpg)
...που τους αρέσει να πηγαίνουν με 15χρονους μαθητές τους. Ώσπου είδα τη φώτο πιο κάτω και κατάλαβα τα πάντα Με τέτοιο σαπιοκοιλιά σύζυγο που είχε η κακομοίρα, τι και αν ήταν παντρεμένη μαζί, τι κι αν είχε και δυο παιδιά...ο πιτσιρικάς με τις εξάψεις και το βελούδινο κορμί είναι πάντα καλύτερος...'Έχω άδικο η γυναίκα...;
dagkonei.blogspot.gr
dagkonei.blogspot.gr
![Αυτό δεν μπόρεσα να το καταλάβω ποτέ με τις σeξομaνείς δασκάλες... - Φωτογραφία 2](https://images.newsnowgreece.com/46/469895/2.jpg)
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ
ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ
ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ
ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΑΡΘΡΟ
Image Transfer Plus: App Store free...από 2.89 δωρεάν για λίγες ώρες
ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ