Φωτογραφία για ΤΙ ΛΕΝΕ ΤΑ ΚΙΤΡΙΝΟΜΑΥΡΑ ΜΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΤΤΑ (1-0) ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟΚ
Ως... κατάρα των τελευταίων λεπτών χαρακτηρίζουν τον τρόπο που έχασε η ΑΕΚ από τον ΠΑΟΚ στην Τούμπα τα “κιτρινόμαυρα” Media.

Δείτε πως διαχειρίστηκαν το θέμα τα αεκτζήδικα sites:

Aek365.gr

Η κατάρα των τελευταίων λεπτών

Η ΑΕΚ μετά την Κέρκυρα και τα Γιάννενα, την «πάτησε» και στην Τούμπα στο 87' - Ήττα, της θετικής σε απόδοση Ένωσης, με 1-0 από τον ΠΑΟΚ και το έργο της γίνεται τρομερά δύσκολo.

Aek-live.gr

ΑΕΚ, μη σταματάς να μας πονάς!

Αρχή με ήττα για την ΑΕΚ στα πλέι οφ, η οποία έχασε από τον ΠΑΟΚ με γκολ του Γεωργιάδη στο 87ο λεπτό! Ξανά επιθετική αφλογιστία με τους παίκτες να μην μπορούν να βρουν διχτυα!

Aekvoice.gr

Κατάφερε να χάσει Σε έναν αγώνα που δεν ...μύριζε ήττα ειδικά όπως εξελίχθηκε στο δεύτερο ημίχρονο, η ΑΕΚ κατάφερε να χάσει, προδομένη από ατομικά λάθη των ποδοσφαιριστών της, χάρη σε ένα γκολ του Γιώργου Γεωργιάδη. Απίστευτες ευκαιρίες από Λυμπερόπουλο, Καφέ.