2023-07-26 21:17:11
![Φωτογραφία για Υποψήφια με το Συνδυασμό «Αγρίνιο – Νέα αρχή - Τόπος να ζεις» είναι κ. Χρύσα Κούση.](https://www.newsnowgr.com/static/gfx/nn315x236.gif)
«Καλωσορίζουμε έναν πολίτη που έχει θέσει την αξία της προσφοράς ως προτεραιότητα στη ζωή του. Η Χρύσα Κούση εργάζεται στο Νοσοκομείο Αγρινίου, είναι μητέρα δύο παιδιών και μέλος του Ορειβατικού Συλλόγου..... Θέλει να εργαστεί για να συνεχίσει ο Δήμος Αγρινίου να έχει πρόνοια για τους πολίτες με ανάγκη και να υπάρχει δίχτυ αλληλεγγύης για όλους τους ευάλωτους συνάνθρωπους μας. Καλή δύναμη Χρύσα», ανέφερε σχετικά ο Γιώργος Παπαναστασίου.
ximeronews
ximeronews
ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ
ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ
ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ