2024-01-30 19:03:56
![Φωτογραφία για Oλομέλεια της Ο.Μ. Βόνιτσας Κυριακή 4/2/2024](https://www.newsnowgr.com/static/gfx/nn315x236.gif)
Την Κυριακή 4/2/2024 και ώρα 11πμ σας καλούμε στον πολυχώρο Λαΐς, στη Βόνιτσα, όπου θα πραγματοποιηθεί η ολομέλεια της Ο.Μ. Βόνιτσας, με θέμα: Προσυνεδριακός Διάλογος. Θα ακολουθήσει η κοπή της πίτας της Οργάνωσης Μελών Ομιλητής θα είναι ο Μίλτος Ζαμπάρας Βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ ΠΣ Αιτωλοακαρνανίας ximeronews
ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ
ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ
ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΑΡΘΡΟ
Παροπλισμένα μουσειακά βαγόνια θαμένα στα βάτα και στα δένδρα. Εικόνες
ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ