2024-02-15 23:33:00
![Φωτογραφία για ΑΜΚΕ «Αγριωνίς Γαία»: Δωρεά βιβλίων του Αγρινιώτη Θ.Χήρα σε μαθητές Λυκείων του Αγρινίου.](https://www.newsnowgr.com/static/gfx/nn315x236.gif)
Μια ακόμη σημαντική και αξιέπαινη δράση της Α.Μ.Κ.Ε. «Αγριωνίς Γαία» Πολιτιστικών & Αθλητικών Συλλόγων Δήμου Αγρινίου πραγματοποιήθηκε με τη δωρεά βιβλίων του Αγρινιώτη Νεφρολόγου και συγγραφέα, Θεόδωρου Χρ. Χήρα, στην δευτεροβάθμια εκπαίδευση και συγκεκριμένα σε μαθητές Γ΄ Λυκείου των σχολείων του Δήμου Αγρινίου.Διαβάστε Περισσότερα... ximeronews
ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ
ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ
ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΑΡΘΡΟ
Λόγια σταράτα…
ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ